Konkurs za dizajn vizuelnog identiteta Udruženja univerzitetskih nastavnika i naučnika Vojvodine

07.12.2011. - 00:00
Udruženje univerzitetskih nastavnika i naučnika Vojvodine (UUNNV) raspisuje Konkurs za izradu VIZUELNOG IDENTITETA koji treba da sadrži, pored standardnih elemenata, dizajn zahvalnice i povelje UUNNV. Rok za predaju radova je 10. januar 2012. Pozivaju se zainteresovani da uzmu učešće na Konkursu i blagovremeno pošalju svoje radove.

Cilj konkursa je da se dobiju kvalitetna, originalna i jednostavna rešenja znaka i logotipa, kao i primena na memorandumu, koverti, vizit karti, zahvalnici i povelji. Pobednički rad biće nagrađen novčanom nagradom od 50.000,00 dinara a još četiri rada dobiće obeštećenja od po 5.000,00 dinara.
Pravo učešća na konkursu imaju zainteresovana fizička lica sa prebivalištem ili boravištem u Republici Srbiji, bez obzira na uzrast i profesiju.
Predloženo rešenje treba da se sastoji od:

   znaka
   logotipa UUNNV
   rešenje treba dati u boji i crno-beloj varijanti, sa umanjenjima, a tekst u ćirilici
   uz rešenje treba dati kraće objašnjenje i tehnički opis rešenja
   rešenje Zahvalnice
   rešenje Povelje

Autor treba da navede sledeće lične podatke: ime i prezime, adresa, matični broj, broj lične karte, broj tekućeg računa i naziv banke, kontakt telefon i e-mail.
Poslati u PDF formatu na e-mail: seslija@uns.ac.rs
Rok za dostavljanje radova: 10. januar 2012. godine.