Predstavljanje Projekta podrške inovacijama u Srbiji

05.12.2011. - 00:00
Pozivamo Vas da prisustvujete predstavljanju Projekta podrške inovacijama u Srbiji i javnog poziva za Program ranog razvoja, koji će se održati 9. decembra 2011. godine sa početkom u 9:30 časova, u svečanoj sali Fakulteta tehničkih nauka, Univerziteta u Novom Sadu.

Projekat podrške inovacijama u Srbiji ima za cilj da podstakne stvaranje inovativnog preduzetništva i da unapredi sistem u Srbiji koji je od ključnog značaja za poboljšanje konkurentnosti privrednog sektora i perspektive ekonomskog rasta Srbije na duži rok. Ovaj događaj organizuje Fond za inovacionu delatnost, a finansira se iz Instrumenta za Pretpristupnu pomoć Evropske unije (IPA) za Srbiju 2011. i sprovodi se u saradnji sa Svetskom bankom.

Molimo Vas da potvrdite dolazak najkasnije do 7. decembra 2011. godine na predstavljanje@inovacionifond.rs