O B A V E Š T E NJ E

23.09.2011. - 00:00
Obaveštavaju se studenti osnovnih akademskih studija Elektrotehnike i računarstva da mogu da se prebace na osnovne strukovne studije na sledeće studijske programe:

   Softverske i informacione tehnologije
   Elektroenergetika – obnovljivi izvori električne energije

Svi zainteresovani studenti treba da prilože molbu za vrednovanje položenih ispita u Studentsku službu najkasnije do 01.10.2011. godine.

Uz molbu dostavlja se spisak položenih ispita i fotokopija indeksa, ukoliko ima nekih dodatnih aktivnosti ili delova ispita.

Zahtev za vrednovanje se ne plaća.

Nakon roka za predaju molbi, komisija će uraditi priznavanje ispita i delova ispita i uputiti studenta za upis u određenu godinu studija. Svi studenti se upisuju u statusu samofinansiranja i školarinu plaćaju srazmerno prema broju ne priznatih ispita. Nastava za prvu i drugu godinu na studijskom programu Elektroenergetika – obnovljivi izvori električne energije biće organizovana kao i nastava za prvu godinu studijskog programa Softverske i informacione tehnologije u odeljenju u Inđiji.

Nastava na ostalim godinama biće mentorska odnosno u zavisnosti od broja prijavljenih studenata organizovana.