STIPENDIJE ZA STUDIJE U RUSIJI

12.07.2011. - 00:00
Na osnovu obnovljene saradnje Fakulteta tehničkih nauka, Univerziteta u Novom Sadu i Baumanovskog moskovskog državnog tehničkog univerziteta, tri ili više studenata sa Fakulteta tehničkih nauka dobiće priliku da studiraju na osnovnim akademskim, ili master studijama bilo kog fakulteta u okviru Baumanovskog moskovskog državnog tehničkog univerziteta, počevši od septembra 2011.godine. Za naše studente biće obezbeđena budžetska mesta, kao i smeštaj u studentskim domovima.

Više informacija o Univerzitetu možete pronaći na sajtu www.bmstu.ru. Osoba koja će zastupati Moskovski državni tehnički univerzitet Bauman biće Olga Belova (orisa@bmstu.ru), šef odeljenja za rad sa stranim studentima i postdiplomcima, a za sve dodatne informacije možete se obratiti i Kancelariji za međunarodnu saradnju, Fakulteta tehničkih nauka.

NAPOMENA:
Potrebno je znanje ruskog jezika