5 dana na Jav-i – Takmičenje u programiranju

05.04.2011. - 00:00
Studentske organizacije EESTEC LC Novi Sad i BEST Novi Sad, u saradnji sa kompanijom Levi9 Global Sourcing kao Generalnim pokroviteljem, organizuju 5 dana na Jav-i – tradicionalno studentsko takmičenje u programiranju na kojem će studenti sa svih Univerziteta u Srbiji imati mogućnost da pokažu svoje znanje u programskom jeziku Java.

Takmičarske ekipe mogu činiti od 1 do 3 člana i u skladu sa time će se takmičiti u odgovarajućoj kategoriji. Prijava ekipa se vrši putem zvaničnog sajta takmičenja www.5dananajavi.com, a na ovom sajtu možete naći i sve druge informacije vezane za takmičenje. Nagradni fond takmičenja je 105.000,00 dinara.

Prezentacija takmičenja i pravila će se održati 6. aprila u 14h u Svečanoj sali Fakluteta tehničkih nauka u Novom Sadu, na kojoj će svi zainteresovani moći postaviti pitanja u vezi samog takmičenja.
Tražite izazov? Znate da programirate? Prijavite se! Rok za prijave je 7. april, 23h!