Počele promocije Fakulteta tehničkih nauka

11.03.2011. - 00:00

Direktna komunikacija je najbolji način razmene informacija, a utisak je još potpuniji kada te informacije dobijete od mladih i uspešnih ljudi koji su u svoj profesionalni život zakoračili sa Fakulteta tehničkih nauka. Nakon veoma zapaženog nastupa na Sajmu obrazovanja, marketing tim Fakulteta tehničkih nauka nastavlja sa promocijom. U narednom periodu će se održati prezentacije fakulteta u preko 60 srednjih škola. Marketing tim FTN će pored škola u Novom Sadu, posetiti i srednje škole u Zrenjaninu, Vrbasu, Vršcu, Inđiji, Rumi, Sremskoj Mitrovici, Subotici, Somboru, Bačkoj Palanci, Apatinu, Kikindi, Kuli, Šapcu, Loznici, Valjevu, Bijeljini, i drugim većim gradovima.

Dragi maturanti,
pravo je vreme da se donesu važne i ispravne odluke, jer one utiču na dalji životni put, a ono što mi sada možemo da učinimo, jeste da vam pružimo što više informacija o tome kojim ćete putem krenuti, ako se opredelite za Fakultet tehničkih nauka.
Budući studenti i kolege, vidimo se na Fakultetu tehničkih nauka!

Marketing tim FTN

Nije moguće prikazati sliku.