Master studije Inženjerstva zaštite na radu

19.08.2010. - 00:00
Fakultet tehničkih nauka obaveštava sve zainteresovane da će konkurs za upis na master studije Inženjerstva zaštite na radu biti objavljen 01.09.2010.godine. Pravo upisa na master studije Inženjerstva zaštite na radu imaju kandidati koji su stekli bachelor diplomu ove oblasti odnosno minimalno 240 ECTS.

Kandidati koji su završili Više škole sličnog profila uz određene razlike u predmetima imaju mogućnost upisa na 4. godinu studija, dobijanja bachelor diplome Inženjerstva zaštite na radu (240 ECTS) i upis na master studije iz ove oblasti.

Fakultet tehničkih nauka takođe obaveštava sve zainteresovane kandidate da mogu upisati i Specijalističke strukovne studije iz oblasti Inženjerstva zaštite na radu.

Programe svih nivoa studija možete pogledati na web prezentaciji Departmana za Inženjerstvo zaštite životne sredine i zaštite na radu: http://www.izzs.uns.ac.rs/

Sve detaljnije informacije možete dobiti na broj: 021/485 21 97 (Dragan Adamović), svakog radnog dana od 10 do 12 časova.