EdIT ComTrade Letnja škola programiranja

21.06.2010. - 00:00
ComTrade nastavlja tradiciju dobre prakse i u julu mesecu 2010. godine otvara EdIT vrata na dve lokacije:

   Kragujevac 05.-16.07.2010. (Prirodno-matematički fakultet, Kragujevac)
   Beograd 19.-30.07.2010. (ComTrade Technology Center, Savski nasip br. 7, Beograd)

EdIT (Education for Innovative Thinkers) je događaj koji ComTrade IT Solution and Services organizuje svakog leta u tri države (Sloveniji, BiH i Srbiji) i stoga je postao naš zaštitni znak. Polaznicima je omogućeno da uz desetodnevnu edukaciju i timski rad razvijaju konkretan projekat u simuliranom radnom okruženju, i tako steknu dodatno praktično iskustvo koje će svakako biti od velike koristi u budućem radu. Novac za učešće u ovoj školi, studentima nije potreban jer sav trošak ide na teret ComTrade-a. Jedan od ciljeva EdIT-a je sinergija teorijskog i praktičnog znanja, ali i ostvarivanje prvog kontakta kandidata sa ComTrade ITSS kompanijom.
Tema »VAS – Virtual Account System«

   Životni ciklus razvoja softvera
   Timski rad
   Razvoj višeslojne aplikacije
   Razvojno okruženje: J2EE
   Tehnologije: RichFaces, Spring, JPA, Axis2 WS
   Serveri: JBOSS AS, MySQL, POSTGRE SQL

Virtual Account System (VAS) predstavlja softversko rešenje implementirano java tehnologijom i sinergija je usluga velikih klijenata, prodajnih entiteta i krajnjeg kupca. VAS je zatvoren sistem nezavistan od javnog fiskalnog sistema, u kome se sva trgovina vrši “virtuelnim novcem”. Sistem pruža posredovanje u transakcijama između svih korisnika Virtual Account Systema, kao i posredovanje u trgovini i uslugama među korisnicima isključivo virtuelnim novcem.

Detaljnije informacije možete pogledati na ComTrade web site-u:

   www.comtrade.com/edit

Svi zainteresovani kandidati se mogu prijaviti popunjavanjem on–line prijave.
Za sve dodatne infomacije, možete kontaktirati ComTrade EdIT Team:
edit.srb@comtrade.com
034/308-927

• Nije moguće prikazati sliku.