SNAGA MEDIJA na Fakultetu tehničkih nauka

07.05.2010. - 00:00
Na Fakultetu tehničkih nauka univerziteta u Novom Sadu, u organizaciji studenata Departmana za industrijsko inženjerstvo i menadžment, modula inženjerstvo i menadžment medija, u utorak, 11. maja, u Svečanoj sali Fakulteta, od 11 časova, održaće se konferencija pod nazivom
SNAGA MEDIJA
u našim rukama

Kroz teme kao što su „snaga medija“, „snaga informativnog programa“, „politički talk show“, „tabloidizacija medija“, „snaga reality programa“ želimo da ukažemo na značaj medija u celom društvu – naročito u multikulturalnoj sredini kao što je Vojvodina.

Predavači će biti eminentne ličnosti iz elektronskih i štampanih medija: Nataša Miljković (RTS), Zoran Baranac (TV FOX), Rastislav Durman (LINK), Slavko Beleslin (TV PINK), Oto Sakalaš (RTV), Aleksandar Filipović (RTV), Ivan Zeljković (Advantage produkcija), Aleksandar Jovanović (PRESS), Saša Lekić (radio SAJAM) i Peđa Terzin (Radio AS FM).

Održavanje ove konferencije ima za cilj, da kroz različita predavanja ljudi koji imaju moć medija u svojim rukama, doprinese upoznavanju sa značajem i snagom medija u oblikovanju čitavog drustva i kreiranju njegove budućnosti putem uticaja na sadašnji trenutak.

Ideja je da se konferencija održava dva puta godišnje i da preraste u tradicionalan događaj, u organizaciji studenata Departmana za industrijsko inženjerstvo i menadžment, modula inženjerstvo i menadžment medija, pokrenutog 2006. godine, kao multidisciplinaran studijski program koji objedinjuje znanja iz oblasti inženjerstva, menadžmenta i medija.

PROGRAM KONFERENCIJE

   11.00 Svečano otvaranje
   11.15 – 11.45 SNAGA MEDIJA – Nataša Miljković, RTS
   11.45 – 12.15 SNAGA INFORMATIVNOG PROGRAMA – Zoran Baranac, TV FOX