Međunarodni akademski kurs WE ALL LIVE IN A MATERIAL WORLD

16.04.2010. - 00:00
Udruženje studenata tehnike Evrope BEST Novi Sad, od 18. do 25. maja 2010. godine, organizuje međunarodni akademski kurs “WE ALL LIVE IN A MATERIAL WORLD” na temu modernih materijala u arhitekturi i građevinarstvu. Na kursu će učestvovati 25 studenata sa više od 15 evropskih univerziteta, kao i studenti Univerziteta u Novom Sadu.

Učesnici će se kroz predavanja, radionice i stručne posete kompanijama upoznati sa neograničenim mogućnostima materijala koji nas okružuju, te kako novi materijali i moderni pristup povezuju arhitekturu i inženjerstvo.
Predavanja će izvoditi tim eminentnih profesora sa Departmana za Arhitekturu i Urbanizam, Fakulteta Tehničakih Nauka, na čelu sa prof. Dr Reba Darkom.

Više informacija mžete naći na internet sajtu organizacije – www.bestns.org.rs , ili putem e-maila – novisad@best.eu.org