Obaveštenje za sve studente Bachelor studija

18.01.2010. - 00:00
Studenti treće godine Mašinstva i Grafičkog inženjerstva i dizajna i četvrte godine na ostalim studijskim programima mogu u narednoj školskoj godini da se upišu u prvu godinu diplomskih akademskih master studija u skladu sa uslovima konkursa isključivo ukoliko su prethodno položili sve ispite i izradili i odbranili završni (bachelor) rad. Temu za završni (bachelor) rad studenti uzimaju na početku poslednjeg semestra.

Prilikom upisa na diplomske akademske master studije studenti obavezno polažu prijemni ispit. Studenti koji ne ispune uslov za upis na diplomske master studije stiču status apsolventa. Budžetski studenti (apsolventi) se finansiraju na teret budžeta najduže godinu dana.

Svi studenti završnih godina osnovnih akademskih (bečelor) studija prilikom overe zimskog semestra dužni su da prijave teme završnih radova, obrasci se mogu preuzeti u studentskoj službi i na sajtu fakulteta, a najkasnije do 15.02.2010. godine.