Otvaranje Radionice Znanja na Fakultetu tehničkih nauka

03.11.2009. - 00:00
U četvrtak, 05.11.2009. godine sa početkom u 12 časova u svečanoj sali FTN kompanija ComTrade u saradnji sa Fakultetom tehničkih nauka, prezentovaće projekat pod nazivom „Radionica Znanja na Fakultetu tehničkih nauka”.

Tema prezentacije je „ComTrade IT Solutions and Services prezentacija, G2S – protokol” , a svi prisutni će imati prilku da saznaju više informacija o delatnosti kompanije, klijentima, saradnji sa obrazovnim institucijama, studentskim organizacijama, kao i o mogućnostima i projektima koje će svim zainteresovanim studentima ponuditi ComTrade Radionica Znanja, a koja će se u narednih nekoliko meseci održavati na Fakultetu tehničkih nauka.
ComTrade Radionica Znanja se organizuje u saradnji sa Fakultetom tehničkih nauka, Cisco institutom za preduzetništvo i studentskim organizacijama EESTEC, ESTIEM i Savez studenata FTN.

• Nije moguće prikazati sliku.