Promocija evropskih programa mobilnosti na FTN

13.10.2009. - 00:00
Prezentacija evropskih programa mobilnosti održaće se u petak 16.10.2009 u 10 časova u Svečanoj sali FTN.

U cilju boljeg informisanja studenata Univerziteta u Novom Sadu o programima mobilnosti koji su na raspolaganju našim studentima, Kancelarija za međunarodnu saradnju UNS uz podršku fakulteta organizuje seriju promotivnih aktivnosti u toku meseca oktobra.

Posebno će se predstaviti konkurs za program mobilnosti JoinEU SEE koji je otvoren do 29. oktobra 2009. godine i mogu se prijavljivati studenti svih studijskih programa i nivoa studija (osnovne, diplomske i doktorske), kao i zaposleni (nastavno i nenastavno osoblje) Univerziteta u Novom Sadu.

Kako biste prezentaciju iskoristili da saznate odgovore na moguća pitanja, možete se pripremiti i informisati na sajtu Univerziteta (www.uns.ac.rs), odnosno sajtu projekta(www.joineusee.eu).