Obaveštenje svim nastavnicima na FTN-u

06.10.2009. - 00:00
U školskoj 2009/10 godini predviđena je jedna kolokvijumska nedelja u periodu od 23.11.2009. do 28.11.2009. godine

U slučaju da planirate održavanje kolokvijuma iz Vašeg predmeta u kolokvijumska nedelja molimo Vas da to potvrdite slanjem emaila na adresu ftnnastava@uns.ac.rs.

U emailu napišite sledeće:

1. naziv studijskog programa
2. naziv predmeta
3. semestar u kom se izvodi nastava
4. ime i prezime predmetnog nastavnika, i
5. dužina trajanja kolokvijuma (4 sata, 3 sata, 2 sata ili 1 sat)

Krajnji rok za dostavljanje spiska predmeta je 15.10.2009.

Takođe Vas podsećamo da je maksimalan broj predmeta u kolokvijalnoj nedelji za jednu studijsku grupu 3 (studenti sa istog semestra i sa iste studijske grupe), tako da Vas molimo da se sa Rukovodiocima studijskih programa dogovorite o predmetima čiji će se kolokvijumi održavati u kolokvijalnoj nedelji.

NAPOMENA:
Predmeti za koje su predviđeni kolokvijumi a kod kojih su vežbe pretežno računarske ili laboratorijske ne mogu se održavati u kolokvijalnoj nedelji.

Prodekan za nastavu
Prof. dr Ilija Kovačević