Seminar pod nazivom Uloga lokalne zajednice u bezbednosti saobraćaja

25.09.2009. - 00:00
02. oktobra 2009 godine na Kriminalističko policijskoj akademiji (Zemun), održaće se stručni seminar “Uloga lokalne zajednice u bezbednosti saobraćaja”

Kriminalističko policijska akademija (KPA), MUP RS – Uprava Saobraćajne policije (USP),
Saobraćajni fakultet u Beogradu (SF), Fakultet tehničkih nauka u Novom Sadu (FTN), Organizacija za bezbednost saobraćaja i medije (TSM), uz podršku Ministarstva za infrastrukturu, Ministarstva za državnu upravu i lokalnu samoupravu i Sekretarijata za saobraćaj u Beogradu, imaju čast da Vas pozovu na IV STRUČNI SEMINAR ULOGA LOKALNE ZAJEDNICE U BEZBEDNOSTI SAOBRAĆAJA koji će se održati u petak, 02. oktobra 2009. godine na Kriminalističko policijskoj akademiji (Zemun, Cara Dušana 196.

Više informacija o samom seminaru možete pogledati u priloženom PDF dokumentu.