Skup bivših studenata Departmana za saobraćaj

24.08.2009. - 00:00
18.07.2009. godine u Svečanoj sali Fakulteta tehničkih nauka okupili su se bivši studenti Departmana za saobraćaj, sada saobraćajni inženjeri, magistri i doktori nauka. Skupu, koji je i medijski propraćen, prisutvovalo je više od sedamdeset kolega svih generacija iz više zemalja i nekoliko profesora, kako sadašnjih tako i profesora u penziji.
Poseban kuriozitet predstavlja činjenica da se ovo prvo masovno okupljanje bivših studenata svih generacija Departmana za saobraćaj dogodilo na jubilej – 30 godina od osnivanja Departmana za saobraćaj.
Nakon prozivke, koktela i svečanog ručka, učesnici skupa su zaključili da postoji potreba da se saobraćajni inženjeri koji su diplomirali na FTN-u strukovno čvršće povezuju i međusobno podržavaju.
Organizatori skupa se zahvaljuju svim profesorima i kolegama koji su došli i svojim prisustvom i/ili ličnim angažovanjem uveličali skup i doprineli njegovom uspehu. Naredni skup biće organizovan sledeće godine.

• Nije moguće prikazati sliku.