4. međunarodna konferencija o inženjerskim tehnologijama – ICET 2009

29.04.2009. - 00:00
U organizaciji Fakulteta tehničkih nauka iz Novog Sada, u saradnji sa Fakultetom za inženjerstvo, Princ Songkla Univerzitet, Hat Yai sa Tajlanda od 28 – 30. april 2009. godine održava se četvrta međunarodna ICET 2009

Konferenciju je svečano otvorio potpredsednik Izvršnog veća Autonomne Pokrajine Vojvodine, Ištvan Pastor. U ime potpredsednika Vlade Božidara Đelića prisutne je pozdravio Prof. dr Miroslav Vesković, dok su se prisutnima obratili i Prof. dr Ilija Ćosić, dekan Fakulteta tehničkih nauka iz Novog Sada, Prof. dr Chusak Limsakul, dekan Fakulteta za inženjerstvo sa Tajlanda, prorektor Prince Songkla Univerziteta sa Tajlanda, Prof. dr Aranya Chaowalit i gospodin Zoran Stojšin ispred privrednog preduzeća “Vojvođanske toplane”.

Svrha četvrte konferencije ICET-2009:

   Podrška razvoju novih inženjerskih tehnologija
   Unapređenje multidisciplinarnih studija
   Podsticanje komercijalnih i biznis projekata

Kompletna satnica programa konferencije je u priloženom dokumentu: