Ivan Hajzler predao zahvalnicu direktoru prodaje Graphisofta

10.04.2009. - 00:00
Direktor kompanije HiCAD iz Novog Sada, gospodin Ivan Hajzler, zvanično predao zahvalnicu Univerziteta u Novom Sadu, direktoru prodaje Graphisofta za Istočnu Evropu gospodinu Kovač Kornelu…

Gospodin Ivan Hajzler, direktor kompanije HiCAD iz Novog Sada, član Kluba prijatelja Fakulteta tehničkih nauka, na svetskoj godišnjoj konferenciji distributera Graphsofta na Malti, predao je zahvalnicu Univerziteta u Novom Sadu direktoru prodaje Graphisofta za Istočnu Evropu gospodinu Kovač Kornelu.

Kompanija HiCAD sa Univerzitetom u Novom Sadu i Fakultetom tehničkih nauka – Departmanom za arhitekturu i urbanizam objavila i realizovala Konkurs za centralnu zgradu Univerziteta i softverskim paketima nagradila najbolje studente.

Gospodin Ivan Hajzler, zaista izuzetan prijatelj našeg fakulteta, je učestvovao u više donatorskih akcija među kojima je donacija licenciranog softvera ArhiCAD, kao i dodela Svetosavske nagrade najboljem studentu arhitekture.

• Nije moguće prikazati sliku.