LEADERSHIP DAY na Fakultetu tehničkih nauka

27.02.2009. - 00:00
Dan Liderstva, besplatan edukativni seminar deo foruma liderstva, odrzaće se u sredu , 4. marta 2009. godine u Svečanoj sali Fakulteta tehničkih nauka sa početkom u 10 časova. Profesor na Fakultetu tehničkih nauka dr Leposava Grubić-Nešić i agencija TIM odrzaće predavanja i radionice na temu liderstva dok će na završnoj panel diskusiji učestvovati istaknuti lideri naše lokalne zajednice.
Svi ambiciozni i mladi ljudi, studenti svih profila, aplikaciju mogu pronaći na sajtu www.newleaders.org.yu. Aplikaciju je poželjno poslati što pre zbog ograničenog broja učesnika. Dan liderstva pokrenut je kao deo foruma Konferencije mladih lidera koja se već tri godine za redom održala u Beogradu podpokroviteljstvom Ministarstva omladine i sporta.
Konferenciju mladih lidera pokrenula je 2006. godine najveća studentska organizacija AIESEC kao svojevrsnu mogućnost povezivanja mladih i budućih lidera iz zemlje i regiona uz razvijanje organizacionih veština, komunikacije i liderskih mogućnosti.