Konkurs za pohađanje kursa Znanjem u Studentski parlament

13.02.2009. - 00:00
U cilju promocije i podizanja kvaliteta rada Studentskog parlamenta na Fakultetu tehničkih nauka, Studentska asocijacija Univerziteta u saradnji sa Studentskom asocijacijom Fakulteta tehničkih nauka osmislila je program edukacije za sve zainteresovane studente koji imaju želje i ambicije da budu predstavnici studenata svog departmana u Studentskom parlamentu i aktivno se uključe u studentski i omladinski aktivizam. Temama i metodologijom koju smo odabrali želimo da buduće “parlamentarce” predhodno upoznamo sa svim segmentima rada u parlamentu i unapred ih osposobimo za fleksibilan i organizovan rad.

Konkurs je otvoren do 01.03.2009. godine. Prijave u kancelariji SAFTN (preko puta A2) ili na e-mail office@sauns.org

Teme koje će biti obrađivane:

   Osnovni elementi studentskog organizovanja (predavanje);
   Zakonodavni okviri u vezi sa radom Studentskog parlamenta (predavanje);
   Koncept funkcionisanja SP i timski rad (predavanje/radionica);
   pisanje biografije i poslovna komunikacija (predavanje);
   upravljanje resursima i formiranje budžeta (predavanje);
   lobiranje i marketing
   Metode predizborne kampanje