Otvorena izložba radova dizajna i fotografije studenata Grafičkog inženjerstva i dizajna

12.11.2008. - 00:00
U okviru prvog međunarodnog studentskog kongresa iz oblasti grafičkih tehnologija PDP Convention (štamparstvo, dizajn i fotografija) u organizaciji Studentske unije Fakulteta tehničkih nauka na studentskom trgu (plato između Filozofskog fakulteta i Fakulteta tehničkih nauka) otvorena je izložba radova dizajna i fotografije studenata grafičkog inženjerstva i dizajna.

Prvi međunarodni studentski kongres PDP Convention koji je okupio mnoge strane i domaće učesnike, kao i veliki broj firmi iz oblasti grafičkih tehnologija održava se 11. i 12. novembra na Fakultetu tehničkih nauka.
U cilju praćenja savremenih trendova u svetu, razvoja ovog područja i afirmacije grafičkih proizvoda 13. i 14. novembra će na Fakultetu tehničkih nauka i u prostorijama GRID-a biti organizovan i četvrti naučno stručni simpozijum “GRID 2008” , koji će okupiti zainteresovane za praćenje, razvoj i rešavanje problema iz ovog područja.

Nije moguće prikazati sliku.