IIM Euro organizuje promociju poslediplomskih studija

19.09.2008. - 00:00
IIM Euro međunarodna poslediplomska škola organizuje promociju jednogodišnjih i dvogodišnjih poslediplomskih studija

Pozivamo Vas da budete gost na IIM EURO Međunarodnoj poslediplomskoj školi tokom sledećih događaja:

   Orientation Day kada ćemo Vam predstaviti naše programe, predavače i način rada. Uputićemo Vas u osobenosti studija, strukturu programa i očekivane rezultate procesa obrazovanja. Prezentacija je predviđena za petak, 26. septembra 2008. godine sa početkom u 18 časova u Amfiteatru ITC, Fakultet tehničkih nauka, Trg Dositeja Obradovića 7, 21000 Novi Sad.
   Open Day zakazan za subotu, 11. oktobra 2008. godine nakon čega će uslediti Otvorena predavanja na temu Strategic Technology Innovations gostujućeg pradavača sa United Business Institutes iz Brisela Vincent Lion-a (obezbeđen prevod sa engleskog jezika). Program će početi u 11 časova u sali 004 ITC, Fakultet tehničkih nauka, Trg Dositeja Obradovića 7, 21000 Novi Sad.

Diskusiju sa vama vodiće mr Bojan Lalić menadžer škole, prof. dr Zorica Uzelac menadžer programa MBA studija, prof. dr Leposava Grubić Nešić i mr Danijela Lalić menadžeri Specijalističkih studija iz oblasti Menadžmenta ljudskih resursa, Dragan Varagić menadžer Specijalističkih studija iz oblasti Elektronskog poslovanja i dr Veselin Perović i dr Branislav Nerandžić menadžeri Specijalističkih studija iz oblasti Kontrolinga i operativne revizije.

Molimo Vas da obavezno potvrdite svoj dolazak kao i da se izjasnite za odgovarajući termin putem mail-a iimeuro@gmail.com.