Upis studenata u V i VII semenstar osnovnih akademskih studija u skolskoj 2008/09

10.09.2008. - 00:00
Fakultet tehnickih nauka obaveštava zainteresovane kandidate, da vrši upis studenata u V ili VII semestar osnovnih akademskih studija u školskoj 2008/09, koji su zavrsili srodnu akreditovanu visoku strukovnu školu ili fakultet.

Zainteresovani kandidati mogu da se upišu u V i VII semestar osnovnih akademskih studija u školskoj 2008/2009, na sledeće studijske programe:

   INŽENjERSKI MEžENADžMENT
   GRAFIČKO INŽENjERSTVO I DIZAJN
   GEODEZIJA I GEOMATIKA

Uslovi upisa
Pravo na upis ima student koji je završio srodnu akreditovanu višu strukovnu školu (dvogodišnju ili trogodišnju) ili fakultet.

Studije započinju upisom V ili VII semestra s tim da se za svakog kandidata vrši priznavanje predhodno položenih ispita i definiše razlika u prve dve ili tri godine studija. Nastava je prilagođena studentima uz rad, a za razliku nepoloženih ispita postoji mogućnost organizovanja pripremne nastave.

Godišnja cena studija je 100.000,00 dinara (i može se platiti u više rata).
Troškovi upisa i priznavanja položenih ispita je 15.300 dinara (plaća se prilikom upisa kao i prva rata školarine) .

Upis se vrši do 26. septembra 2008. godine

Potrebna dokumentacija:

   uverenje o položenim ispitima
   uverenje o diplomiranju
   overen nastavni plan i program po kom je kanditat studirao
   izvod iz matične knjige rođenih
   3 fotografije

Više informacije:
Referent za studentska pitanja 485 2222.