Novi uspesi studenata Fakulteta tehničkih nauka

21.05.2007. - 00:00
Na takmičenju diplomskih-master radova u Zenici TEHNO-EDUCA 2007 od ukupno 26 diplomskih radova sa prostora bivše SFRJ, Goran Mihajlović, dipl. ing osvojio prvo mesto.

Goran Mihajlović, Janko Hodolič, Đorđe Vukelić AUTOMATIZACIJA PROJEKTOVANjA GRUPNIH PRIBORA POMOĆU PROGRAMSKOG SISTEMA PROENGINEER osvojili su prvo mesto na takmičenju diplomskih-master radova na kome su učestvovali studenti sa univerziteta iz Banja Luke, Ljubljane, Osjeka, Zenice, Sarajeva, Tuzle, Zagreba i Novog Sada.

Organizator skupa je Univerzitet u Zenici, Mašinski fakultet u saradnji sa WUS Austrija- ured BiH Sarajevo, ADA – Austrijska razvojna agencija, Bussines Start-up Centar Zenica, Regionalna ekonomska zajednica regije – Zenica

Organizator je publikovao radove u Zborniku TEHNO-EDUCA 2007 – Proceedings, Studentska naučno-stručna konferencija u oviru sajma ZEPS Intermetal.

(1)