Naši studenti na takmičenju diplomskih-master radova u Zenici TEHNO-EDUCA 2007

17.05.2007. - 00:00

Univerzitet u Zenici OJ Mašinski fakultet povodom 30. godina studija mašinstva u Zenici organizuju dane „TEHNO-EDUCA 2007“ 17. i 18. maja 2007. godine. Cilj manifestacije je promovisanje studentskog obrazovanja kroz prezentacije njihovih seminarskih, diplomskih i dr. radova. Učesnici sa FTN koji će predstaviti svoje Diplomske radove su:

   Gabrijela Bajgo, dipl. ing;
   Biljana Tepša, dipl. ing
   Marina Čižek, dipl. ing
   Goran Mihajlović, dipl. ing

U okviru ove manifestacije održaće se i stručni seminar i konferencija „BOLONjSKI PROCES I TEHNIČKE STUDIJE“. Prof. dr Janko Hodolič će tim povodom održati prezentaciju „Bolonjski proces na Fakultetu tehničkih nauka“ u kojoj će izneti iskustva našeg fakulteta.