Departman za EET raspisuje konkurs za dodelu nagrade dr Vladan Desnica

06.12.2006. - 00:00
Fakultet tehničkih nauka, departman za energetiku, elektroniku i telekomunikacije raspisuje konkurs za dodelu nagrade „dr Vladan Desnica“.

Ove godine dodeliće se dve nagrade:
1. Najboljem studentu IV ili V godine ili diplomiranom inženjeru smera Mikroračunarska elektronika u 2006. godini.

2. Studentu koji je izradio najbolji diplomski ili diplomski – master rad iz oblasti modelovanja, simulacija i projektovanja elektronskih kola u 2006. godini.

Nagrade su u iznosu od 25.000 dinara.
Kandidati za nagradu pod brojem 1. uz prijavu dostavljaju:

   uverenje o ocenama,
   dokaz o rezultatima stručne van-nastavne aktivnosti (takmičenja, naučni radovi, projekti).

Kandidati za nagradu pod brojem 2. uz prijavu prilažu:

   naziv i izvod diplomskog ili diplomskog – master rada,
   preporuku mentora.

Prijave se šalju predsedniku Komisije za dodelu nagrade „dr Vladan Desnica“, dr Ljiljana Živanov, red. prof., Fakultet tehničkih nauka, 21000 Novi Sad, Trg Dositeja Obradovića 6 ili putem elektronske pošte na lilaziv@uns.ns.ac.yu do 21.12.2006.