У првом уписном року ФТН уписало 2407 бруцоша

07.07.2023. - 14:01

У првом уписном року школске 2023/24. године на један од 29 студијских програма основних студија Факултета техничких наука уписало се укупно 2407 бруцоша.

Након што се за полагање пријемног испита пријавило 3001 кандидат уследили су пријемни испити који су се одржавали у три дана.
Упис за оне кандидате који су пријемни испит положили на нашем Факултету трајао је од 4. до 7. јула.

Лица која су положила одговарајући пријемни испит на неком другом факултету (са минимално освојених 14 бодова), могу се уписати на студијске програме ФТН-а на којима је остало слободних места. Упис ће се за ове кандидате одржати 10. и 11. јула 2023. године од 8 до 12 часова у Студентској служби.

Преостала слободна места могу се погледати ОВДЕ.

Текст Конкурса можете погледати ОВДЕ.

Факултет техничких наука наставио је и ове године традицију најбоље организованих уписних активности које заједнички реализују Студентска служба, Служба рачунарски центар, Маркетинг служба са студентима окупљеним у Маркетинг тим и Техничка служба, уз подршку Пословодства Факултета.