Poštovani studenti,

Pozdravljam vas u ime svih nastavnika i saradnika sa Katedre za računarske komunikacije. U današnje vreme računari postaju sve prisutniji u raznim oblastima primene, a znanja iz računarskih disciplina postaju pokretačka snaga razvoja društva. Studirajući predmete sa katedre, steći ćete relevantna znanja koja će vam preneti nastavnici i saradnici koji su pre svega posvećeni prenošenju znanja ka vama, ali isto tako su posvećeni istraživanjima u nauci i sticanju iskustva radom na projektima za industriju. Ovaj spoj nastave, nauke i privrede je garancija kvaliteta o kome svedoči veliki broj naših bivših studenata koji su sada na važnim mestima u kompanijama i naučno-istraživačkim institucijama širom države, Evrope i celog sveta. Ako vas zanimaju teme vezane za računarsko inženjerstvo i ako ste zainteresovani za sticanje relevantnih znanja i izazovan istraživački rad – dobro došli na našu katedru.

S poštovanjem,

dr Jelena Kovačević, vanredni profesor