Dragi studenti, uvažene koleginice i kolege, poštovani prijatelji,

Velika mi je čas i zadovoljstvo da vas pozdravim u ime Katedre za materijale i tehnologije spajanja.

Kao što ste mogli videti iz opisa rada, Katedra neguje dugu tradiciju izvrsnosti u nastavi, nauci, istraživanju i saradnji sa privredom. Posvećeni smo sticanju novih znanja iz oblasti nauke o materijalima, inženjerskih materijala i tehnologija spajanja, i njihovom prenosu studentima, drugim kolegama i implementaciji u privredi.

Uvek smo spremni i otvoreni za svaku saradnju, a sve u cilju unapređenja nastave i istraživanja.

Posebno se obraćam studentima, budućim, sadašnjim i prošlim, ne ustručavajte se, dođite, pitajte, informišite se, svaki od nastavnika i saradnika na Katedri je spreman da odgovori na svako vaše pitanje, posavetuje vas i pomogne vam da izaberete željeni smer na Fakultetu, da uspešno završite studije, i da postanete uspešan i cenjen inženjer.

Sa poštovanjem,

Šef Katedre za materijale i tehnologije spajanja

Prof. dr Dragan Rajnović