Предмет: Израда и одбрана мастер рада (12 - AE07)

КатегоријаНаучно-стручни
Научна областАрхитектонско-урбанистичко планирање, пројектовање и теорија

Тренутно нема података о матичним организационим јединицама предмета!

Програм се примењује од 01.10.2005..

Циљ израде и одбране мастер рада је да студент покаже самосталан и креативан приступ у примени стечених практичних и теоријских знања из одговарајуће области у пракси.
1. Архитектонско пројектовање, 2. Урбанистичко пројектовање 3. Пејсажна архитектура 4. Унутрашња архитектура и дизајн 5. Архитектонске конструкције 6. Теорија и критика архитектонског дела 7.Теорија и критика урбане средине 8. Методологија научно-истраживачког рада
Ментор за израду и мастер рада бира један од понуђених модула из којег ће студент да ради дипломски-мастер рад и формулише тему са задацима за израду дипломског -мастер рада. Кандидат у консултацијама са ментором самостално ради на проблему који му је задат. Након израде рада и сагласности ментора да је успешно урађен рад, кандидат брани рад пред комисијом која се састоји од најмање три члана од којих бар је један са другог Факултета.
Предметни пројекатдада50.00
Усмени део испитанеда50.00
Тренутно нема података о извођачима наставе!