Prelazak i nastavak studija na Fakultetu tehničkih nauka

19.08.2021. - 11:23

Lica koja su zainteresovana za nastavak studija na osnovnim akademskim i osnovnim strukovnim studijama na Fakultetu tehničkih nauka mogu da podnesu dokumentaciju na priznavanje ispita studijskog programa u periodu od 01. do 10. septembra 2021. godine, u vremenskom periodu od 11 do 12 časova na šalterima Studentske službe u prizeml?u Fakulteta pored portirnice (ulaz sa trga).

Potrebna dokumentacija za prijavu:
- Prijavni list (dobija se na šalteru Studentske službe, uz dokaz o uplati troškova postupka priznavanja ispita),
- Originalno uverenje i/ili overene kopije diploma prethodno završenih studija,
- Overen nastavni plan i program,
- Diploma o završenom četvorogodišnjem srednjem obrazovanju (fotokopija), a ukoliko kandidat nije završio prethodne studije, prilaže i svedočanstva sva četiri razreda srednje škole,
- Fotokopija lične karte.

Troškovi prijave:
Iznos: 10.000,00 dinara (za studente FTN-a 5.000,00 dinara)
Žiro račun: 840-1710666-12
Poziv na broj: 97 0306111355
Svrha: Postupak priznavanja ispita

Nakon ispita studijskog programa Komisija donosi odluku o upisu na Fakultet.

Ukoliko se odobri upis, termin upisa je nakon 01. oktobra 2021. godine.

Upis će se realizovati prema Pravilniku o upisu studenata na studijske programe.

Kompletan Pravilnik se može pogledati na sajtu Fakulteta.