U prvom upisnom roku FTN upisalo 2407 brucoša

07.07.2023. - 14:01

U prvom upisnom roku školske 2023/24. godine na jedan od 29 studijskih programa osnovnih studija Fakulteta tehničkih nauka upisalo se ukupno 2407 brucoša.

Nakon što se za polaganje prijemnog ispita prijavilo 3001 kandidat usledili su prijemni ispiti koji su se održavali u tri dana.
Upis za one kandidate koji su prijemni ispit položili na našem Fakultetu trajao je od 4. do 7. jula.

Lica koja su položila odgovarajući prijemni ispit na nekom drugom fakultetu (sa minimalno osvojenih 14 bodova), mogu se upisati na studijske programe FTN-a na kojima je ostalo slobodnih mesta. Upis će se za ove kandidate održati 10. i 11. jula 2023. godine od 8 do 12 časova u Studentskoj službi.

Preostala slobodna mesta mogu se pogledati OVDE.

Tekst Konkursa možete pogledati OVDE.

Fakultet tehničkih nauka nastavio je i ove godine tradiciju najbolje organizovanih upisnih aktivnosti koje zajednički realizuju Studentska služba, Služba računarski centar, Marketing služba sa studentima okupljenim u Marketing tim i Tehnička služba, uz podršku Poslovodstva Fakulteta.